Згідно з навчальною програмою дисципліни “Теорія автоматичного керування”, студенти мають оволодіти питаннями, що стосуються усталених режимів роботи систем автоматичного регулювання (САР). На кафедрі АЕМС-ЕП на сьогодні є актуальною побудова стенду для реалізації лабораторної роботи за цією тематикою. Очевидно, що такий стенд доцільно будувати на основі сучасного програмованого контролера. Тому виникає потреба синтезувати цифровий регулятор, реалізація якого буде у контролері.

СИНТЕЗ ЦИФРОВОГО РЕГУЛЯТОРА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.