В сучасній науково-технічній літературі та техніці приділяється значна увага безпілотним літальним апаратам (БПЛА), які є різновидом літальних апаратів, що виконують політ при відсутності пілота на його борту.

Частіш за все під БПЛА розуміється дистанційно управляємий (пілотований) літальний апарат, здатний виконувати зліт, політ та посадку при управлінні ним у вертикальній площині в автоматичному режимі. БПЛА є частиною комплексу, до якого також входить наземний пункт керування з його центральною ланкою – людиною-оператором.

СИНТЕЗ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ БЕЗПІЛОТНОГО ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ У ВЕРТИКАЛЬНІЙ ПЛОЩИНІ ЧАСТОТНИМИ МЕТОДАМИ Гусак М.Ю., магістрант, Шматок С.О., д.т.н., проф., Пушкар М.В., асистент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.