ОГЛЯД МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ВІДЦЕНТРОВИХ НАСОСНИХ УСТАНОВОК

Відцентрова насосна установка – це складна багатопараметрична нелінійна електромеханічна система, в якій протікають електричні, механічні та гідравлічні процеси. На даний час не існує досить точного математичного опису такої системи, який би детально враховував всі гідромеханічні явища.

Зазвичай, в усталеному режимі насосна установка описується диференційним рівнянням першого порядку, але при зміні режиму роботи, виникненні гідравлічних ударів, явищ кавітації та інших процесів у гідравлічні мережі або у самому насосі, таке представлення не дає точних результатів. Тому актуальним завданням є аналіз існуючих способів представлення математичного опису насосних установок та зробити висновки щодо їх адекватності.

ОГЛЯД МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ВІДЦЕНТРОВИХ НАСОСНИХ УСТАНОВОК Пєрвєєв С.В., Петровський Я.І., студенти, Бур’ян С.О., к.т.н., ст. викладач (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.