Побудова електроприводів постійного струму на основі вентильних двигунів з мікроконтролерною системою керування дозволяє підвищити енергоефективність, точність, надійність та покращити динамічні характеристики системи. Такий підхід також полегшує інтеграцію приводу у загальну систему автоматизації за допомогою промислових протоколів обміну інформацією (таких, як Ethernet та EtherCAT).

МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІДСИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА Максимчук П.М., студент, Коваленко І.О., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування