Побудова електроприводів постійного струму на основі вентильних двигунів з мікроконтролерною системою керування дозволяє підвищити енергоефективність, точність, надійність та покращити динамічні характеристики системи. Такий підхід також полегшує інтеграцію приводу у загальну систему автоматизації за допомогою промислових протоколів обміну інформацією (таких, як Ethernet та EtherCAT).

МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІДСИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА Максимчук П.М., студент, Коваленко І.О., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.