Побудова електроприводів постійного струму на основі вентильних двигунів з мікроконтролерною системою керування дозволяє підвищити енергоефективність, точність, надійність та покращити динамічні характеристики системи. Такий підхід також полегшує інтеграцію приводу у загальну систему автоматизації за допомогою промислових протоколів обміну інформацією (таких, як Ethernet та EtherCAT).

МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІДСИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА Максимчук П.М., студент, Коваленко І.О., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.