Насосні установки – це складні електромеханічні системи, що використовуються у всіх галузях промисловості, сільського та комунального господарства. Велика кількість наукових робіт присвячена дослідженню режимів роботи таких установок з метою побудови енергоефективних та оптимальних за енергоспоживанням систем керування. Однак поряд із цим дуже мало уваги приділяється гідравлічній мережі, як окремій невід’ємній складовій усього гідротранспортного комплексу. Навіть у будинку, що має декілька поверхів – це складна розподілена система, з великою кількістю споживачів та втратами, не кажучи вже про мережі цілого міста. Тому розробка математичного опису насосних комплексів з врахуванням особливостей чи просторового розподілення гідромережі є актуальним завданням.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ПАРАЛЕЛЬНО З’ЄДНАНИХ НАСОСІВ З УРАХУВАННЯМ ПРОСТОРОВОГО РОЗПОДІЛУ ТРУБОПРОВОДУ Бур’ян С.О., к.т.н., ст. викладач, Печеник М.В., к.т.н., доц., Барановська К.В., магістрантка (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.