Сучасна промисловість і виробництво потребують високого рівня автоматизації і щонайменшого втручання людини на всіх етапах виробництва. Введення автоматизації в управління теплообміном та технологічними процесами загалом дозволяє істотно знизити енерговитрати і полегшити працю людини. АСУ є важливою ланкою у технологічних процесах, а теплообмінні комплекси та теплообмінники є вагомою частиною більшості їх. На сьогодні вони активно використовуються в самих різних галузях промисловості, у тому числі енергетичній, нафтовій, хімічній, газовій та багатьох інших. Контроль та регулювання температури, вологості, тиску та інших технологічних параметрів є ключовими задачами, що постають в АСУ теплообміном.

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ТЕПЛООБМІНУ Островерхов М.Я., д.т.н., проф., Диптан В.В., Сацький І.С., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.