Сучасна промисловість і виробництво потребують високого рівня автоматизації і щонайменшого втручання людини на всіх етапах виробництва. Введення автоматизації в управління теплообміном та технологічними процесами загалом дозволяє істотно знизити енерговитрати і полегшити працю людини. АСУ є важливою ланкою у технологічних процесах, а теплообмінні комплекси та теплообмінники є вагомою частиною більшості їх. На сьогодні вони активно використовуються в самих різних галузях промисловості, у тому числі енергетичній, нафтовій, хімічній, газовій та багатьох інших. Контроль та регулювання температури, вологості, тиску та інших технологічних параметрів є ключовими задачами, що постають в АСУ теплообміном.

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ТЕПЛООБМІНУ Островерхов М.Я., д.т.н., проф., Диптан В.В., Сацький І.С., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.