ДОСЛІДЖЕННЯ ПИТАННЯ АПРОКСИМАЦІЇ ТИПОВИХ ОДНОЗНАЧНИХ НЕЛІНІЙНОСТЕЙ НЕЙРОННОЮ МЕРЕЖЕЮ Грицай А.О., Желізко В.А., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Серед перспективних засобів моделювання складних динамічних систем важливе місце займають штучні нейронні мережі. За їх допомогою можна різко збільшити швидкість обчислень при збереженні потрібної точності. В цьому зв’язку є актуальною тема нейромережної апроксимації типових нелінійних характеристик, які існують в нелінійних системах.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПИТАННЯ АПРОКСИМАЦІЇ ТИПОВИХ ОДНОЗНАЧНИХ НЕ-ЛІНІЙНОСТЕЙ НЕЙРОННОЮ МЕРЕЖЕЮ Грицай А.О., Желізко В.А., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.