До останнього часу впровадження технологій бездротового зв’язку в промисловість стримувалося проблемами, пов’язаними з надійністю радіоканалів при великому рівні перешкод, а також із захистом бездротових промислових мереж (БПМ) від несанкціонованого доступу. Зараз БПМ переходять в область доцільних технічних рішень, які не можуть ігнорувати виробники виконавчих пристроїв, зокрема, комплектних електроприводів.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК В ЗАДАЧАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ Мельник О.О., Пророченко О.С., студенти, Воронко А.Б., аспірант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".