До останнього часу впровадження технологій бездротового зв’язку в промисловість стримувалося проблемами, пов’язаними з надійністю радіоканалів при великому рівні перешкод, а також із захистом бездротових промислових мереж (БПМ) від несанкціонованого доступу. Зараз БПМ переходять в область доцільних технічних рішень, які не можуть ігнорувати виробники виконавчих пристроїв, зокрема, комплектних електроприводів.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК В ЗАДАЧАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ Мельник О.О., Пророченко О.С., студенти, Воронко А.Б., аспірант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.