До останнього часу впровадження технологій бездротового зв’язку в промисловість стримувалося проблемами, пов’язаними з надійністю радіоканалів при великому рівні перешкод, а також із захистом бездротових промислових мереж (БПМ) від несанкціонованого доступу. Зараз БПМ переходять в область доцільних технічних рішень, які не можуть ігнорувати виробники виконавчих пристроїв, зокрема, комплектних електроприводів.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК В ЗАДАЧАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ Мельник О.О., Пророченко О.С., студенти, Воронко А.Б., аспірант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування