До останнього часу впровадження технологій бездротового зв’язку в промисловість стримувалося проблемами, пов’язаними з надійністю радіоканалів при великому рівні перешкод, а також із захистом бездротових промислових мереж (БПМ) від несанкціонованого доступу. Зараз БПМ переходять в область доцільних технічних рішень, які не можуть ігнорувати виробники виконавчих пристроїв, зокрема, комплектних електроприводів.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК В ЗАДАЧАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ Мельник О.О., Пророченко О.С., студенти, Воронко А.Б., аспірант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.