В наш час важко переоцінити значення інтегральних мікросхем (ІМ) для сучасної техніки. Поряд з цим постійно спостерігається тенденція до збільшення функціональності ІМ, що призводить до спрощення процесу проектування. Наприклад, існують ІМ, що позиціонуються як основа для створення автоматизованих електроприводів (АЕП) на базі мікромашин. Це можуть бути електроприводи механізмів комп’ютерних принтерів, сканерів, роботів та різних допоміжних малопотужних пристроїв.

АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ МАЛОЇ ПОТУЖНОСТІ НА БАЗІ СУЧАСНИХ ІНТЕГРАЛЬНИХ МІКРОСХЕМ П’янков О.А., студент, Трандафілов В.М., асистент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.