В наш час важко переоцінити значення інтегральних мікросхем (ІМ) для сучасної техніки. Поряд з цим постійно спостерігається тенденція до збільшення функціональності ІМ, що призводить до спрощення процесу проектування. Наприклад, існують ІМ, що позиціонуються як основа для створення автоматизованих електроприводів (АЕП) на базі мікромашин. Це можуть бути електроприводи механізмів комп’ютерних принтерів, сканерів, роботів та різних допоміжних малопотужних пристроїв.

АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ МАЛОЇ ПОТУЖНОСТІ НА БАЗІ СУЧАСНИХ ІНТЕГРАЛЬНИХ МІКРОСХЕМ П’янков О.А., студент, Трандафілов В.М., асистент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування