В наш час важко переоцінити значення інтегральних мікросхем (ІМ) для сучасної техніки. Поряд з цим постійно спостерігається тенденція до збільшення функціональності ІМ, що призводить до спрощення процесу проектування. Наприклад, існують ІМ, що позиціонуються як основа для створення автоматизованих електроприводів (АЕП) на базі мікромашин. Це можуть бути електроприводи механізмів комп’ютерних принтерів, сканерів, роботів та різних допоміжних малопотужних пристроїв.

АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ МАЛОЇ ПОТУЖНОСТІ НА БАЗІ СУЧАСНИХ ІНТЕГРАЛЬНИХ МІКРОСХЕМ П’янков О.А., студент, Трандафілов В.М., асистент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.