В навчальній дисципліні “Теорія автоматичного керування” важлива роль відводиться питанням визначення часових і частотних характеристик динамічних ланок та систем автоматичного керування (САК). На сьогоднішній день на кафедрі АЕМС-ЕП є актуальною побудова стенду для виконання лабораторної роботи за даною тематикою. Очевидно, що успішне розв’язання цієї задачі вимагає деталізованого розгляду аспектів практичної реалізації даного стенду.

АСПЕКТИ ПРАКТИЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛАНОК ТА СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дядечко С.М., Сидоренко С.А., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.