СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.

СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ

На даний час у багатьох металорізальних верстатах використовуються системи стабілізації зусилля різання. Застосування таких систем дозволяє підвищити якість оброблюваної поверхні та збільшити продуктивність обладнання. Відмітною їх здатністю є складність побудови регуляторів, оскільки при використанні стандартних коректуючих пристроїв, при достатньо високих коефіцієнтах підсилення розімкнутої системи, у контурі стабілізації зусилля різання (КСЗР) виникає коливальний режим. Внаслідок цього, перехідний процес має високу коливальність, що являється неприпустимим при технологічному процесі металообробки.

СИНТЕЗ СУБ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КОНТУРУ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ Шибіко В.С., магістрант, Кудін В.Ф., професор, д.т.н.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.