Гідравлічні системи, до яких входять насосні установки, як об’єкти автоматичного керування є досить складними у плані математичного опису. Зазвичай насосні установки описуються нелінійним диференційним рівнянням першого порядку або апроксимуються їх статичними характеристиками. Пакет прикладних програм MATLAB в свою чергу пропонує тулбокс SimHydraulics для розробки гідравлічних мереж. Він містить в собі наглядну бібліотеку гідравлічних блоків, з яких можна складати та досліджувати будь-які складні системи водопостачання.

РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ПЕРЕКАЧУВАННЯ РІДИНИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIM HYDRAULICS Бур’ян С.О., асистент, Рімович А.О., Барановська К.В., студенти 4-го курсу(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування