Ринок електроприводів змінного струму сьогодні пропонує широкий спектр керуючих пристроїв з великою кількістю можливостей та функцій. Але для багатьох механізмів, таких як вентилятори, насоси, механізми побутової техніки, така кількість функцій є надлишковою і негативно позначається на ціні. Звичайне керування за законом U/f = const, такими механізмами, дає відчутне покращення економічних та енергетичних показників. Тому розробка простого і дешевого керованого асинхронного електропривода є актуальним завданням.

РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.