Ринок електроприводів змінного струму сьогодні пропонує широкий спектр керуючих пристроїв з великою кількістю можливостей та функцій. Але для багатьох механізмів, таких як вентилятори, насоси, механізми побутової техніки, така кількість функцій є надлишковою і негативно позначається на ціні. Звичайне керування за законом U/f = const, такими механізмами, дає відчутне покращення економічних та енергетичних показників. Тому розробка простого і дешевого керованого асинхронного електропривода є актуальним завданням.

РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.