Ринок електроприводів змінного струму сьогодні пропонує широкий спектр керуючих пристроїв з великою кількістю можливостей та функцій. Але для багатьох механізмів, таких як вентилятори, насоси, механізми побутової техніки, така кількість функцій є надлишковою і негативно позначається на ціні. Звичайне керування за законом U/f = const, такими механізмами, дає відчутне покращення економічних та енергетичних показників. Тому розробка простого і дешевого керованого асинхронного електропривода є актуальним завданням.

РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.