У сучасному світі все більшого розповсюдження набуває тенденція заміни людської праці системами різноманітних роботів та механізмів. Найчастіше це стосується випадків коли потрібно виконувати однотипну, монотонну роботу, або коли умови праці є небезпечними для здоров’я людини. Один з представників промислових роботів є РФ-202м, призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт, входить до складу лабораторного обладнання кафедри АЕМС-ЕП НТУУ «КПІ». Даний робот належить до класу промислових роботів із пневмоприводом, основними перевагами яких є можливість роботи від центральної пневмомагістралі, простота керування та велика питома потужність. Проте застаріла, та в більшості випадків непрацездатна, система керування не дозволяє застосовувати по призначенню РФ-202м, при цьому всі інші складові є працездатними до використання.

МОДЕРНІЗОВАНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО РОБОТА РФ-202м Клименко О.А., магістрант, Ковбаса С.М., доцент, к.т.н.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.