Актуальною проблемою при розробці верстатів для обробки металів різання є підвищення точності електроприводів та раціональний вибір алгоритму управління процесом.
Обробка металів різанням здійснюється шляхом зняття стружки із заготовки за допомогою клиноподібного інструменту. Існують наступні основні види обробки металів різанням: точіння,стругання, свердління, фрезерування та шліфування. Всі ці види металообробки здійснюються на металорізальних верстатах, кожен з яких являє собою пружну багатомасову систему з багатьма ступенями вільності.

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОБРОБКИ МЕТАЛІВ РІЗАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.