Актуальною проблемою при розробці верстатів для обробки металів різання є підвищення точності електроприводів та раціональний вибір алгоритму управління процесом.
Обробка металів різанням здійснюється шляхом зняття стружки із заготовки за допомогою клиноподібного інструменту. Існують наступні основні види обробки металів різанням: точіння,стругання, свердління, фрезерування та шліфування. Всі ці види металообробки здійснюються на металорізальних верстатах, кожен з яких являє собою пружну багатомасову систему з багатьма ступенями вільності.

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОБРОБКИ МЕТАЛІВ РІЗАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.