КПІ ім. Ігоря Сікорського

Сучасні тенденції розвитку автоматизованих електромеханічних
систем надають широкий діапазон рішень для різноманітних систем
автоматики по відпрацюванню заданих траєкторій. Існує багато складних
методів в підході до розв’язку таких типів завдань, які не завжди оправдують
вкладених ресурсів, тому розробка систем відпрацювання заданих траєкторій
на основі програмованих логічних контролерів (ПЛК) є важливим рішенням
для автоматизації технологічних процесів. Вивчення методів синтезу логічних
«Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТРАЕКТОРІЙ НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА ТА ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ Диптан В.В., магістрант, Бур’ян С.О., асистент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.