КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЧАСТОТНО-КЕРОВАНИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НЕЕЛЕКТРИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ Пушкар М.В., асистент, Гончаренко О.А., асистент, Букін Д.В., студент

Асинхронні двигуни завдяки вдалому поєднанню габаритних та технічних характеристик, а також надійності, впевнено посіли чільне місце серед усіх загальнопромислових двигунів, що використовуються на підприємствах і виробництвах. Сучасна промисловість потребує підготовки високоосвічених кадрів, які окрім всього іншого, повинні мати навички роботи з усіма видами електродвигунів, і насамперед з частотно-керованими асинхронними двигунами. В даній статті пропонується концепція створення лабораторного стенду для дослідження асинхронних двигунів, що керуються за допомогою перетворювачів частоти, що буде використовуватися для навчання студентів неелектричних спеціальностей.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЧАСТОТНО КЕРОВАНИХ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НЕЕЛЕКТРИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ Пушкар М.В., асистент, Гончаренко О.А., асистент, Букін Д.В., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.