В останнє десятиліття, в зв’язку з привабливими перспективами використання нетрадиційних і відновлювальних джерел електроенергії, увагу розробників систем генерування електричної енергії привертає проблема підвищення ефективності перетворення механічної енергії первинного рушія, що обертається зі змінною швидкістю валу, в електричну енергію змінного струму.
В останні роки широке поширення отримують системи з застосуванням синхронних генераторів (СГ) та асинхронних генераторів (АГ) з короткозамкненим та фазним ротором. В таких системах стабілізація параметрів електроенергії, що виробляється генераторними комплексами (ГК), покладена на статичні перетворювачі частоти, які забезпечують більш високий ККД генерування, ніж механічні способи передачі, й до того ж вони мають кращі показники регулювання параметрів енергії в динаміці.

ГЕНЕРАТОРНІ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Діравка В.В. магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.