Сучасна промисловість і виробництво потребують високого рівня автоматизації і щонайменшого втручання людини на всіх етапах виробництва. В даний час автоматизовані електроприводи характеризуються переважаючим використанням в них силових напівпровідникових перетворювачів та мікропроцесорних систем керування. Враховуючи це, створені всі передумови для розробки та впровадження електромеханічних систем автоматизації компресора на основі керованого електропривода з плавним регулюванням робочих параметрів, що є значною перевагою перед традиційними дросельними системами керування. Вдосконалення процесу роботи компресора лабораторної установки із застосуванням системи автоматичного регулювання тиску дозволить досягнути швидкої зміни технологічного циклу, а також зручності роботи з системою.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА АВТОМАТИЗАЦІЇ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Сацький І.С., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.