ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА АВТОМАТИЗАЦІЇ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ

Сучасна промисловість і виробництво потребують високого рівня автоматизації і щонайменшого втручання людини на всіх етапах виробництва. В даний час автоматизовані електроприводи характеризуються переважаючим використанням в них силових напівпровідникових перетворювачів та мікропроцесорних систем керування. Враховуючи це, створені всі передумови для розробки та впровадження електромеханічних систем автоматизації компресора на основі керованого електропривода з плавним регулюванням робочих параметрів, що є значною перевагою перед традиційними дросельними системами керування. Вдосконалення процесу роботи компресора лабораторної установки із застосуванням системи автоматичного регулювання тиску дозволить досягнути швидкої зміни технологічного циклу, а також зручності роботи з системою.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА АВТОМАТИЗАЦІЇ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Сацький І.С., магістрант (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.