Сучасна промисловість і виробництво потребують високого рівня автоматизації і щонайменшого втручання людини на всіх етапах виробництва. В даний час автоматизовані електроприводи характеризуються переважаючим використанням в них силових напівпровідникових перетворювачів та мікропроцесорних систем керування. Враховуючи це, створені всі передумови для розробки та впровадження електромеханічних систем автоматизації компресора на основі керованого електропривода з плавним регулюванням робочих параметрів, що є значною перевагою перед традиційними дросельними системами керування. Вдосконалення процесу роботи компресора лабораторної установки із застосуванням системи автоматичного регулювання тиску дозволить досягнути швидкої зміни технологічного циклу, а також зручності роботи з системою.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА АВТОМАТИЗАЦІЇ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Сацький І.С., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.