ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка

Асинхронні генератори (АГ) завдяки здатності генерувати електричну енергію в широкому діапазоні обертів знаходять широке застосування в автономних енергогенеруючих установках. Одним з типів таких генераторів є АГ з самозбудженням від батареї конденсаторів, для стабілізації їх напруги використовують найрізноманітніші системи. Розглянемо систему з комутуємою конденсаторною батареєю.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИН-ХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.