ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З ВЛАСТИВІСТЮ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ПАРАМЕТРІВ Островерхов М.Я., доц.; Підгаєць А.П., студент

Сучасні виробники електромеханічного обладнання характеризуються політикою виробництва комплектних електроприводів без надання повної інформації про їх параметри. Експериментально визначені параметри можуть бути не точними або змінюватись в наслідок нагрівання електродвигунів, що ставить технологічні задачі без точних знань щодо об’єкту керування. Для вирішення цієї задачі застосовуються робастні регулятори.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ІЗ ВЛАСТИВІСТЮ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ПАРАМЕТРІВ Островерхов М.Я., доц.; Підгаєць А.П., студент (pdf)