Пакет Simulink Design Optimization (SDO) дозволяє налаштовувати коефіцієнти регуляторів у автоматичному режимі виходячи з наперед заданих вимог до показників якості перехідних процесів у системі, що спрощує та прискорює дослідження систем автоматичного керування.

АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування