АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка

Пакет Simulink Design Optimization (SDO) дозволяє налаштовувати коефіцієнти регуляторів у автоматичному режимі виходячи з наперед заданих вимог до показників якості перехідних процесів у системі, що спрощує та прискорює дослідження систем автоматичного керування.

Мета дослідження. Використовуючи пакет SDO визначити коефіцієнти регулятора швидкості при налаштуванні системи на технічний оптимум (ТО), на прикладі одноконтурної структури електроприводу на основі двигуна постійного струму з незалежним збудженням (ДПС), в умовах варіації сумарного моменту інерції.

АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТА SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.