Пакет Simulink Design Optimization (SDO) дозволяє налаштовувати коефіцієнти регуляторів у автоматичному режимі виходячи з наперед заданих вимог до показників якості перехідних процесів у системі, що спрощує та прискорює дослідження систем автоматичного керування.

АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.