Вентиляційні установки призначені для видалення повітря з приміщень і заміна його свіжим, зокрема, обробленим повітрям. Вентиляція створює умови повітряного середовища, сприятливі для здоров’я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин тощо. Теплообмін і теплове самопочуття людини обумовлюються сумісним впливом температури повітря і навколишніх предметів, вологості повітря і швидкості його руху біля тіла. Головні вентиляційні установки (ГВУ) є важливими елементами у забезпеченні життєдіяльності та безпеки об’єктів шахтного виробництва, громадського транспорту, наприклад метрополітену. Основними функціями ГВУ є забезпечення працівників та пасажирів свіжим повітрям, провітрювання тунелів та шахт в цілому і на окремих ділянках, підтримання температури, необхідної для комфортної роботи персоналу.

АСУТП ВЕНТИЛЯЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Диптан В.В., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.