Однією з найважливіших умов роботи екстремального регулятора
ККД насосу є наявність точки перетину характеристики гідравлічної
мережі та лінії з максимальним ККД насосу. Якщо такого перетину не існує,
енергоефективність системи може значно зменшитися, а задача екстремального
керування не вирішується.

ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ІСНУВАННЯ ТОЧКИ ПЕРЕТИНУ КРИВОЇ МАКСИМАЛЬНОГО ККД З ХАРАКТЕРИСТИКОЮ ГІДРАВЛІЧНОЇ МЕРЕЖІ ПРИ ПОСЛІДОВНОМУ З’ЄДНАННІ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.