СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКОМ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ

В технологічних установках часто необхідно вирішувати задачу регулювання тиску чи витрат в системах, в яких переміщується повітря, газ, тощо. Регулювання може здійснювати шляхом дроселювання основного потоку чи його відгалуження, а також впливом на швидкість обертання компресора.

З точки зору енергоефективності переваги має останній спосіб керування, який пропонується застосувати система автоматичного регулювання тиску ресивера пневматичного компресора. Система регулювання тиском призначена для використання в лабораторному стенді з пневматичним промисловим роботом.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКОМ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Бронцевич Р.С., магістрант (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.