СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ІЗ РЕЛЕЙНИМ ВИКОНАВЧИМ ОРГАНОМ З ВРАХУВАННЯМ ЗАПІЗНЕННЯ Кудін В.Ф.,д.т.н,проф;Муравинець Ю.С.,бакалавр

В статті синтезується регулятор нелінійної електромеханічної системи кутової стабілізації з часовим запізненням. Дана структурна схема представляє собою активну систему кутової стабілізації космічного апарату і досліджувалась в багатьох роботах. Але для даного типу нелінійностей існують деякі обмеження в застосуванні методу гармонічної лінеаризації (визначення коефіцієнтів q(a), q’(a), при вузькому керуючому імпульсі здійснюється не тільки по першій гармоніці, необхідно враховувати вищі гармоніки).

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРУ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ІЗ РЕЛЕЙНИМ ВИКОНАВЧИМ ОРГАНОМ З ВРАХУВАННЯМ ЗАПІЗНЕННЯ Кудін В.Ф.,д.т.н,проф;Муравинець Ю.С.,бакалавр (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.