Основним недоліком сучасних алгоритмів векторного керування асинхронним двигуном (АД), являється їх чутливість до варіацій активного опору ротора, точне значення якого недоступне для вимірювання. Відомі алгоритми ідентифікації активного опору ротора потребують знання активного опору статора.

Отже, створення алгоритмів одночасної ідентифікації активних опорів статора і  ротора АД при початковій ідентифікації системи є актуальним науковим завданням.

СИНТЕЗ АЛГОРИТМУ ІДЕНТИФІКАЦІЇ АКТИВНОГО ОПОРУ СТАТОРА І РОТОРА АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ПРИ НЕРУХОМОМУ РОТОРІ Пересада С.М., д.т.н., проф.,;Коноплінський М.А., Приступа Д.Л. аспіранти (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.