Сучасні пристрої автоматизації виготовляються уніфікованими, тобто їх реалізація для різних застосувань здійснюється шляхом їх програмування. Серед таких пристроїв особливе місце займають електронні програмовані реле (інтелектуальні реле). Програмування в них полегшене, тому може бути вільно опановане людиною, і зводиться до внесення в пам’ять релейних схем, настроювання параметрів елементів керування. Одними з таких є програмовані керуючі реле EASY, багатофункціональний дисплей MFD-Titan та контролер easyControl, які в своїй основі використовують одну і ту ж концепцію і дозволяють вирішувати широкий спектр задач автоматизації – від елементарних схем до складних технологічних процесів.

ОПИС СЕРІЇ ПРИЛАДІВ КЕРУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ MOELLER Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Діравка В.В., студент; Дядечко С.М. студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування