Сучасні пристрої автоматизації виготовляються уніфікованими, тобто їх реалізація для різних застосувань здійснюється шляхом їх програмування. Серед таких пристроїв особливе місце займають електронні програмовані реле (інтелектуальні реле). Програмування в них полегшене, тому може бути вільно опановане людиною, і зводиться до внесення в пам’ять релейних схем, настроювання параметрів елементів керування. Одними з таких є програмовані керуючі реле EASY, багатофункціональний дисплей MFD-Titan та контролер easyControl, які в своїй основі використовують одну і ту ж концепцію і дозволяють вирішувати широкий спектр задач автоматизації – від елементарних схем до складних технологічних процесів.

ОПИС СЕРІЇ ПРИЛАДІВ КЕРУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ MOELLER Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Діравка В.В., студент; Дядечко С.М. студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.