Сучасні пристрої автоматизації виготовляються уніфікованими, тобто їх реалізація для різних застосувань здійснюється шляхом їх програмування. Серед таких пристроїв особливе місце займають електронні програмовані реле (інтелектуальні реле). Програмування в них полегшене, тому може бути вільно опановане людиною, і зводиться до внесення в пам’ять релейних схем, настроювання параметрів елементів керування. Одними з таких є програмовані керуючі реле EASY, багатофункціональний дисплей MFD-Titan та контролер easyControl, які в своїй основі використовують одну і ту ж концепцію і дозволяють вирішувати широкий спектр задач автоматизації – від елементарних схем до складних технологічних процесів.

ОПИС СЕРІЇ ПРИЛАДІВ КЕРУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ MOELLER Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Діравка В.В., студент; Дядечко С.М. студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.