До перспективних галузей застосування штучних нейронних мереж (НМ) належить автоматизація виробництва. Зокрема, такі її напрями, як оптимізація режимів виробничого процесу, комплексна діагностика якості продукції (ультразвук, оптика, гамма-випромінювання), моніторинг і візуалізація багатовимірної диспетчерської інформації, попередження аварійних ситуацій, системи автоматичного керування (САК) динамічними об’єктами. Однією з головних перешкод на шляху значного розповсюдження нейромережних технологій є невміння широкого кола фахівців сформулювати свої проблеми у термінах, котрі зумовлюють достатньо просте їх вирішення на основі НМ. У цій статті розглядається питання застосування НМ для керування швидкістю типового електромеханічного об’єкта.

НЕЙРОМЕРЕЖНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Приймак Б.І. доц., к.т.н., Бурлака О.П., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.