Одним із основних шляхів підвищення продуктивності виробництва, покращення якості продукції та зниження енергоспоживання є підвищення рівня автоматизації виробництва. Для забезпечення конкурентної здатності продукції сучасні системи керування повинні забезпечувати можливість зміни технологічних параметрів та модифікації технологічного процесу. Це дозволяє випускати декілька типів продукції на одному обладнанні без заміни програмного забезпечення. В більшості випадків виникає задача створення інтерфейсу для керування не складним технологічним процесом.

МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО-МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD-TITAN Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".