Одним із основних шляхів підвищення продуктивності виробництва, покращення якості продукції та зниження енергоспоживання є підвищення рівня автоматизації виробництва. Для забезпечення конкурентної здатності продукції сучасні системи керування повинні забезпечувати можливість зміни технологічних параметрів та модифікації технологічного процесу. Це дозволяє випускати декілька типів продукції на одному обладнанні без заміни програмного забезпечення. В більшості випадків виникає задача створення інтерфейсу для керування не складним технологічним процесом.

МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО-МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD-TITAN Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування