Елементи більшості систем автоматизації віддалені один від одного, що значно ускладнює монтаж та вимагає додаткових засобів для передачі сигналів керування і зворотних зв’язків. У таких випадках досить часто використовують розподілені системи автоматизації на основі декількох керуючих пристроїв (станцій) об’єднаних в робочу інформаційну мережу (NET), яка дає можливість:

• об’єднувати входи і виходи всіх станцій мережі;
  • виконувати зручне керування розподіленими в просторі об’єктами;
  • синхронізувати для всіх об’єктів керування поточну дату та час;
  • встановлювати дані на інших станціях;
  • приймати дані від інших станцій;
  • завантажувати програми з однієї станції в іншу.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".