Елементи більшості систем автоматизації віддалені один від одного, що значно ускладнює монтаж та вимагає додаткових засобів для передачі сигналів керування і зворотних зв’язків. У таких випадках досить часто використовують розподілені системи автоматизації на основі декількох керуючих пристроїв (станцій) об’єднаних в робочу інформаційну мережу (NET), яка дає можливість:

• об’єднувати входи і виходи всіх станцій мережі;
  • виконувати зручне керування розподіленими в просторі об’єктами;
  • синхронізувати для всіх об’єктів керування поточну дату та час;
  • встановлювати дані на інших станціях;
  • приймати дані від інших станцій;
  • завантажувати програми з однієї станції в іншу.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.