Елементи більшості систем автоматизації віддалені один від одного, що значно ускладнює монтаж та вимагає додаткових засобів для передачі сигналів керування і зворотних зв’язків. У таких випадках досить часто використовують розподілені системи автоматизації на основі декількох керуючих пристроїв (станцій) об’єднаних в робочу інформаційну мережу (NET), яка дає можливість:

• об’єднувати входи і виходи всіх станцій мережі;
  • виконувати зручне керування розподіленими в просторі об’єктами;
  • синхронізувати для всіх об’єктів керування поточну дату та час;
  • встановлювати дані на інших станціях;
  • приймати дані від інших станцій;
  • завантажувати програми з однієї станції в іншу.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування