ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО АЛГОРИТМУ КЕРУВАННЯ ККД НАСОСУ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка

Питання підвищення енергоефективності електромеханічних систем автоматизації насосних установок шляхом впровадження екстремальних алгоритмів керування для різних типів з’єднань агрегатів викладене та досліджене шляхом математичного моделювання. Проте одного лише моделювання іноді не достатньо для підтвердження працездатності алгоритмів керування на реальних технологічних об’єктах. Такі досліди можуть бути виконані на експериментальних установках, що імітують промислові технологічні процеси.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО АЛГОРИТМА КЕРУВАННЯ ККД НАСОСУ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ЛАБОРАТОРНОМУ СТЕНДІ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.