На сучасному етапі розвитку технології та інформатизації вже не можна собі уявити промисловий виробничий процес без участі інтелектуальної перетворювальної техніки. Світовий ринок заполонили гіганти виробництва перетворювачів, такі як ABB, Schneider Electric, Lenze, Mitsubishi Electric та інші. Різноманітність функцій та модельних ліній дають можливість підібрати оптимальний варіант для підвищення енергоефективності, надійності та інших показників будь-якого промислового технологічного процесу. Разом з тим через це різноманіття інколи важко зробити доцільний вибір, так як функціональне призначення однотипних перетворювачів, що пропонують різні виробники майже не відрізняється. Тому актуальною задачею є проаналізувати можливості сучасної перетворювальної техніки та зробити висновки про доцільність їх використання у різних галузях промисловості, комунальних та сільських господарств.

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ПРОМИСЛОВОЇ ПЕРЕТВОРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ Бур’ян С.О., асистент; Ворощенко В.Ю., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.