Сучасні технологічні процеси потребують регулярного впровадження нових нетрадиційних рішень для забезпечення ефективного функціонування виконавчих механізмів. В зв’язку з цим існує необхідність розробки та впровадження систем керування електричними машинами лінійного типу, область застосування яких стрімко розширюється. Важливим аспектом у рішенні цієї задачі є розробка систем керування із забезпеченням грубості системи керування відносно параметричних та координатних збурень.

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ЕСТИМАТОРОМ ПОТОКОЗЧЕПЛЕННЯ ПЕРВИННОГО ЕЛЕМЕНТА Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Яремов О.І., магістрант (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.