Мета даної роботи: використовуючи матеріали зі статті, і опираючись на теорему розподілу, синтезувати за допомогою ЕОМ оптимальний лінійний регулятор для об’єкта – літака в два етапи: на першому етапі припускаємо, що вектор стану об’єкта керування відомий (літак виконує посадку при повній інформації про умови польоту) і синтезуємо пропорційний регулятор. На другому етапі синтезується система оцінювання вектору стану об’єкта керування за допомогою фільтра Калмана.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА СИСТЕМИ ПОСАДКИ ЛІТАКА ПРИ ПОВНІЙ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОБ’ЄКТ КЕРУВАННЯ Шматок С.О. проф., д.т.н.; Кононський О.В., магістрант (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.