Важливим етапом в програмуванні логічних контролерів є отримання логічних рівнянь, що описують умови роботи даної системи. За цими рівняннями можна складати програми для контролерів будь-якого типу.

Існують різні методи синтезу, але в тому випадку, коли умови роботи системи мають майже лінійний характер, оптимальним є використання методу синтезу на тригерах. Складені за цим методом рівняння дуже зручно перетворити у програму для контролерів, які керуватимуть певним технологічним процесом, що є актуальною задачею в сучасних умовах технологічного розвитку автоматизації промисловості.

СИНТЕЗ ЛОГІЧНИХ ВИРАЗІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ПРОГРАМИ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ ДЛЯ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМОВАНОГО КОНТРОЛЕРА Савич О.Ю., Ворощенко В.Ю., магістранти, Бур’ян С.О., асистент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.