Сучасний стан розвитку напівпровідникової та обчислювальної техніки вимагає підготовки висококваліфікованих фахівців, вимоги до яких постійно ростуть. Тому кафедрою автоматизації електромеханічних систем та електроприводу постійно проводиться робота над удосконаленням матеріально-технічної навчальної бази. Значне місце в ній посідає обладнання для проведення лабораторних робіт, які відіграють важливу роль в засвоєнні теоретичних знань та одержанні практичних навичок студентами. Черговим кроком на цьому шляху є робота над створенням нової системи тестування електроприводів – СТЕП-3. Вона буде виконана на сучасному технологічному рівні, на основі DSP-контролера, що дозволить ефективніше проводити лабораторні роботи та дасть можливість студентам знайомитись з новими технологіями.

РОЗРОБКА УНІФІКОВАНОЇ СИСТЕМИ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ Скібчик О.С., магістрант; Димко С.С., асистент.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.