РОЗРОБКА УНІФІКОВАНОЇ СИСТЕМИ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ Скібчик О.С., магістрант; Димко С.С., асистент.

РОЗРОБКА УНІФІКОВАНОЇ СИСТЕМИ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ

Сучасний стан розвитку напівпровідникової та обчислювальної техніки вимагає підготовки висококваліфікованих фахівців, вимоги до яких постійно ростуть. Тому кафедрою автоматизації електромеханічних систем та електроприводу постійно проводиться робота над удосконаленням матеріально-технічної навчальної бази. Значне місце в ній посідає обладнання для проведення лабораторних робіт, які відіграють важливу роль в засвоєнні теоретичних знань та одержанні практичних навичок студентами. Черговим кроком на цьому шляху є робота над створенням нової системи тестування електроприводів – СТЕП-3. Вона буде виконана на сучасному технологічному рівні, на основі DSP-контролера, що дозволить ефективніше проводити лабораторні роботи та дасть можливість студентам знайомитись з новими технологіями.

РОЗРОБКА УНІФІКОВАНОЇ СИСТЕМИ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ Скібчик О.С., магістрант; Димко С.С., асистент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.