Система Matlab була створена як мова програмування високого рівня для різних технічних обчислень. Вона увібрала в себе не тільки передовий досвід розвитку і комп’ютерної реалізації чисельних методів, накопичений за останні три десятиліття, але і весь історичний досвід становлення математики.

Одним з найважливіших рис системи Matlab являється можливість її використання для найрізноманітніших науково-технічних задач. Зокрема великі перспективи має застосування Matlab при вивченні теорії систем автоматичного керування (САК), у тому числі теорії дискретних САК.

ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ MATLAB ПРИ ВИВЧЕННІ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н., Сівак О.Ю., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.