Це дослідження є продовженням порівняльного аналізу
електромеханічних систем з різними типовими структурами регулювання
координат.Було наведено, що неперервна лінеаризована система з незалежним регулюванням координат може мати кращі динамічні властивості, ніж система підпорядкованого регулювання. Зважаючи на те, що для вирішення сучасних завдань керування об’єктами потрібно застосування більш складних цифрових систем, доцільним є дослідження відповідних дискретних/дискретизованих систем, але які мають ті ж самі типові структури.

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДИНАМІКИ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ З ПІДПОРЯДКОВАНИМ ТА НЕЗАЛЕЖНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ Бондзік С.М., магістрант; Пижов В.М., доцент, к.т.н.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.