Це дослідження є продовженням порівняльного аналізу електромеханічних систем з різними типовими структурами регулювання координат.Було наведено, що неперервна лінеаризована система з незалежним регулюванням координат може мати кращі динамічні властивості, ніж система підпорядкованого регулювання. Зважаючи на те, що для вирішення сучасних завдань керування об’єктами потрібно застосування більш складних цифрових систем, доцільним є дослідження відповідних дискретних/дискретизованих систем, але які мають ті ж самі типові структури.

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДИНАМІКИ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ З ПІДПОРЯДКОВАНИМ ТА НЕЗАЛЕЖНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ Бондзік С.М., магістрант; Пижов В.М., доцент, к.т.н.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.