Сучасний електропривод є одним з найбільш інтегрованих напрямків знань, що базуються на широкому спектрі дисциплін: електричні машини, перетворювачі напруги та струму, силові напівпровідникові прилади, комп‘ютерне моделювання, аналогова та цифрова електроніка, теорія керування, мікрокомп‘ютерні DSP та ASIC системи.
Саме мікрокомп‘ютерні системи, що містять DSP (Digital Signal Processor (англ.) – цифровий сигнальний процесор) та ASIC (Application-Specific Integrated Circuit (англ.) – спеціалізована інтегральна мікросхема), являються тією зв‘язуючою ланкою, що об‘єднує всі названі дисципліни

ЛАБОРАТОРНИЙ ПРАКТИКУМ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЦИФРОВИХ СИГНАЛЬНИХ ПРОЦЕСОРІВ В ЕЛЕКТРОПРИВОДІ: ІДЕЯ РОЗРОБКИ Пересада С.М. д.т.н., проф.; Макарчук О.М., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.