На сьогоднішній день важко уявити електромеханічну систему з електродвигуном змінного струму без силових напівпровідникових модулів. Найбільш поширеними є модулі побудовані на IGBT транзисторах, серед яких окремим класом можна виділити “інтелектуальні” силові модулі (IPM – intelligent power modules).

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИЛОВІ МОДУЛІ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Бовкунович В.С., ас.; Гаврилюк С.І., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.