Під диспетчеризацією мається на увазі організація системи керування і збору даних (телеметрії), що дозволяє підвищити керованість об’єктів при зниженні трудовитрат. Грамотна побудова системи диспетчеризації дозволяє зробити багато об’єктів необслуговуваними – вся необхідна інформація виводиться на віддалений диспетчерський пульт. При такій організації зникає необхідність в періодичних обходах об’єктів; замість постійного обслуговуючого персоналу досить мати одну-дві виїзні бригади, що працюють за оперативними командами диспетчера.
Оперативне здобуття інформації про роботу об’єктів і швидке реагування дозволяє звести до мінімуму час простою при аваріях.
Сучасні високотехнологічні електромеханічні системи вимагають якісного обслуговування і своєчасного ремонту. Також необхідно знати поточні параметри роботи системи, такі як швидкість, момент, струм холостого ходу та інші важливі електромеханічні характеристики для аналізу і оцінки стану системи в цілому.

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МОДУЛЯ GPRS Коваленко І.О., доцент, Гайдамака О.Г., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.