В електроприводі широко застосовується принцип підпорядкованого регулювання, перевагами якого є простота налаштування регуляторів та обмеження координат [1,2]. Недоліком цього принципу є чутливість до параметричних збурень, бо від грунтується на компенсації великих сталих часу. В електроприводі може змінюватися: момент інерції, наприклад, внаслідок зміни маси вантажу підйомно-транспортних механізмів чи положень кінематичних елементів роботів та маніпуляторів; активний електричний опір силових кіл в результаті зміни температури; індуктивність в колах збудження при насиченні магнітної системи; коефіцієнт підсилення силових перетворювачів внаслідок зміни параметрів джерела живлення. При зміні параметрів електропривода порушуються умови оптимізації, що призводить до погіршення динаміних показників системи.

ВПЛИВ ПАРАМЕТРИЧНИХ ЗБУРЕНЬ НА ЯКІСТЬ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ В ДВОКОНТУРНІЙ СИСТЕМІ ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Островерхов М.Я., доц.; Гаркович Н.В., студентка (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.