В наш час впровадження альтернативних джерел енергії, автономних і децентралізованих, в багатьох державах поступово стає більш вигідне, як з экономічної, так і з екологічної точки зору. Традиційне паливо стає джерелом енергії вчорашнього дня, яке не може забезпечити стійкий розвиток людства в довгостроковій перспективі. Сьогодні сміливо завойовують позиції інші форми енергії, одна із яких – енергія сонця.
Сонячна фотоелектрична система – це сонячна електростанція, в якій використо-
вується принцип прямого перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію. Установка складається з набору сонячних модулів(панелей) розміщених на опорній конструкції (наприклад дах будинку). Сонячні панелі збираю –
ться з окремих сонячних елементів принцип роботи яких ґрунтується на основі явища внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках(розглянутий нижче). В фото-
електричних перетворювачах використовується кремній з домішками інших елементів
що утворюють структуру з p-n переходом. Причому товщина провідника не перевищує 0,2 – 0,3 мм.

Використання сонячних модулів без акумуляторних батарей в цілях електропривода Скібчик О.С ,бакалавр, гр. ЕП-62(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.