Як відомо, електромеханічні системи (ЕМС) керування положенням мають широке застосування у промисловості. Зокрема, такі системи використовуються у маніпуляторах, роботах, металообробних верстатах, прокатних станах, телескопах, антенах і т.д. На сьогодні промислові системи регулювання положення в основному будуються за принципами підпорядкованого керування. Зокрема комплектний електропривод з контурами регулювання струму та швидкості, що налаштовані відповідно на модульний оптимум (МО) та симетричний оптимум (СО), доповнюється контуром керування положення з налаштуванням регулятора на МО . При цьому сучасні регулятори положення в основному реалізуються на мікропроцесорній елементній базі, зважаючи на відомі переваги такої реалізації. Звідси виникає необхідність в побудові та дослідженні цифрової системи автоматичного регулювання (САР) положення зазначеного вище типу, чому і присвячена дана стаття.

ЦИФРОВА СИСТЕМА ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ІЗ СТАНДАРТНИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ КОНТУРІВ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, До Нгок Лам, студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.