СТРУКТУРИ МОДЕЛЕЙ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ІЗ ВРАХУВАННЯМ ВТРАТ У ЗАЛІЗІ

Математична модель ідеалізованого асинхронного двигуна (АД), яка широко використовується в задачах аналізу та синтезу систем керування асинхронним приводом, не враховує магнітних втрат в осерді статора та ротора, що називаються втратами у сталі чи в залізі двигуна. Проте останнім часом увага фахівців до вивчення впливу втрат у залізі на процеси керування АД зростає. Тому актуальною є побудова розширених завдяки врахуванню втрат у залізі математичних моделей АД.

В статті отримано розширену модель двигуна для орієнтування рухомих координат за вектором головного потокозчеплення (потокозчеплення у повітряному проміжку). Праця, що пропонується, є продовженням зроблених в досліджень шляхом отримання моделі для іншого вектора стану АД та побудови структурних схем моделей.

СТРУКТУРИ МОДЕЛЕЙ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ІЗ ВРАХУВАННЯМ ВТРАТ У ЗАЛІЗІ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Благодір В.О., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.