У зв’язку з переходом на болонську систему та впровадженням прогресивних методів навчання і контролю все більш широко застосовується тестування для контролю знань. Тести дозволяють об’єктивно оцінити рівень отриманих знань, зменшити затрати часу на проведення заходів оцінки знань і отримати результати оцінки знань, які придатні для ведення статистики та аналізу. З метою зменшення затрат часу на проведення тестування та обробку отриманих результатів створюються спеціалізовані програмні продукти, які перевіряють знання учасників. Більшість програмних продуктів розраховані на жорстку структуру тесту і призначені для тестування з одного предмету, тобто не є універсальними [1].

СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ Король С.В., к.т.н., асистент, Неділько О.О., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.