Задача синтезу субоптимального регулятора для нестійких об’єктів є дуже актуальною на сьогоднішній день і знаходить відображення в багатьох публікаціях відомих вчених і науковців. В даному випадку, ставиться задача пошуку закону оптимального керування для системи кутової стабілізації з електрогідравлічним рульовим приводом балістичної ракети методом динамічного програмування Беллмана. Регулятор має забезпечувати стійкість системи при відпрацюванні початкових умов, мінімальну енергію керування та високі показники якості перехідного процесу.

СИНТЕЗ СУБОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА В СИСТЕМІ КУТОВОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ ДЛЯ НЕСТЙКОГО ОБ’ЄКТА КЕРУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., магістрант (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.