Алгоритм регулювання кутової швидкості двигуна постійного струму з незалежним збудженням (ДПС з НЗ) приведений в [1] (з використанням датчика швидкості) при математичному моделюванні демонструє високі показники якості регулювання швидкості. Для практичної реалізації алгоритму [1] було розроблено новий лабораторний стенд та виконано програмну реалізацію регуляторів на цифровому сигнальному процесорі.

РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ТЕСТУВАННЯ АЛГОРИТМУ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З НЕЗАЛЕЖНИМ ЗБУДЖЕННЯМ Ковбаса С.М., к.т.н., Воронко А.Б., Приступа Д.Л., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.