Алгоритм регулювання кутової швидкості двигуна постійного струму з незалежним збудженням (ДПС з НЗ) приведений в [1] (з використанням датчика швидкості) при математичному моделюванні демонструє високі показники якості регулювання швидкості. Для практичної реалізації алгоритму [1] було розроблено новий лабораторний стенд та виконано програмну реалізацію регуляторів на цифровому сигнальному процесорі.

РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ТЕСТУВАННЯ АЛГОРИТМУ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З НЕЗАЛЕЖНИМ ЗБУДЖЕННЯМ Ковбаса С.М., к.т.н., Воронко А.Б., Приступа Д.Л., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.