ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант.

Сучасний період технічного стану України характерний недостатнім рівнем використання власних енергетичних ресурсів. Існуючі проблеми у сфері енергозабезпечення обумовлюють необхідність розвитку та розширення використання альтернативних видів енергії на основі поновлювальних джерел енергії (сонця, вітру, біогазу та інших), а також активізації використання значних власних енергетичних ресурсів(вугілля, уранові руди, торф). Повернення значення вугільної галузі як ведучої в сфері енергозабезпечення України власними енергоресурсами обумовлюється в першу чергу великими запасами вугілля, існуючими шахтами та наявністю фахового персоналу. В той же час необхідно враховувати, що наявні видобувні підприємства та їх обладнання потребують серйозного оновлення, що обумовлене практичною відсутністю нових шахт і великим терміном експлуатації обладнання працюючих виробництв.

ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.