ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант.

ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК

ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант

Сучасний період технічного стану України характерний недостатнім рівнем використання власних енергетичних ресурсів. Існуючі проблеми у сфері енергозабезпечення обумовлюють необхідність розвитку та розширення використання альтернативних видів енергії на основі поновлювальних джерел енергії (сонця, вітру, біогазу та інших), а також активізації використання значних власних енергетичних ресурсів(вугілля, уранові руди, торф). Повернення значення вугільної галузі як ведучої в сфері енергозабезпечення України власними енергоресурсами обумовлюється в першу чергу великими запасами вугілля, існуючими шахтами та наявністю фахового персоналу. В той же час необхідно враховувати, що наявні видобувні підприємства та їх обладнання потребують серйозного оновлення, що обумовлене практичною відсутністю нових шахт і великим терміном експлуатації обладнання працюючих виробництв.

ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти